Oznámení
Smazat vše

Kidde 10SCO

3 Příspěvky
2 Uživatelé
0 Likes
299 Zobrazeno
Přidal se: před 1 sekunda
Příspěvky: 0
Úvodní téma  

Dobrý den,
vybírám detektor CO na chatu, především kvůli kamnům na dřevo, často používaná. Dále plynový sporák s bombou, minimálně používaný.
Zaujal mě kombinovaný detektor Kidde 10SCO, který je cenově podobný jako samostatné CO detektory (např. 7DCO). Odolnost proti vlhkosti nepotřebuji. Možná zamrzí absence displeje ke sledování více stupňů koncentrace CO, oproti dvěma stavům(ok/alarm), ale zase detektor kouře by mohl být užitečnější.
Nemá 10SCO ještě nějaké nevýhody? Děkuji.


   
Citace
Přidal se: před 1 sekunda
Příspěvky: 0
Úvodní téma  

a ještě jak dlouho vydrží baterie?


   
OdpověďCitace
Člen Admin
Přidal se: před 5 roky
Příspěvky: 36
 

Dobrý den,
na chatu ke kamnům na tuhá paliva by byl asi vhodnější detektor Kidde 10SCO, jen je nutno dodržet pokyny výrobce o instalaci hlásiče, aby se zamezilo nežádoucím poplachům při přikládání do kotle atd...

Hlásič Kidde 10SCO nemá oproti modelu Kidde 10LLDCO displej, který by ukazoval naměřenou hodnotu oxidu uhelnatého, ale je to kombinované zařízení pro zjištění požáru, kouře a smrtelného nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého (CO) v jednom zařízení, nabízející dvojitou ochranu pro maximální komfort bezpečí.
Kidde 10SCO má unikátní systém hlasového varování, který vám pomůže určit, které nebezpečí bylo právě zjištěno - poplach oznamuje:
„WARNING CARBON MONOXIDE!" („VAROVÁNÍ! OXID UHELNATÝ!") nebo „FIRE FIRE" („POŽÁR!, POŽÁR!").

Kidde 10SCO je napájeno 9V baterií, která se doporučuje jednou za rok vyměnit.


   
OdpověďCitace
Sdílet: