Oznámení
Smazat vše

Hlásič požáru model Kidde 29HD

2 Příspěvky
2 Uživatelé
0 Likes
337 Zobrazeno
Přidal se: před 1 sekunda
Příspěvky: 0
Úvodní téma  

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jak dlouho má Fotoelektrický hlásič požáru Kidde 29HD záruku, jak dlouho dopředu hlásič signalizuje špatný stav baterie a jak dlouho je v případě požáru spuštěný alarm pokud jej nikdo nevypne.

S pozdravem
Lucia


   
Citace
Člen Admin
Přidal se: před 5 roky
Příspěvky: 36
 

Dobrý den,

model Kidde 29HD patří v současné době mezi velmi prodávané hlásiče požáru, vyniká nejen moderním designem, ale především svými technickými přednostmi a svou spolehlivostí.

Naprostou samozřejmostí je pak jeho osvědčení na základě stanovené normy ČSN, EN 14604 pro požární hlásiče a schválení CE.

Záruka je 5 let a začíná běžet dnem prodeje.

Baterie (1ks 9V alkalické baterie) v tomto hlásiči požáru je schopna dodávat proud v rámci klidového zatížení hlásiče, stejně jako pro dodatečné zatížení způsobené pravidelným týdenním testováním v trvání 10 sekund po dobu nejméně jednoho roku, než je vydáno hlášení slabé kapacity baterie.

Výměnu baterie doporučujeme do jednoho roku od jejího spuštění.

V okamžiku kdy Vám hlásič oznámí nízkou kapacitu napájecí baterie, má tato dostatečnou kapacitu na vydání poplachového signálu v trvání nejméně 4 minut nebo, pokud se požár nevyskytl, je kapacita baterie dostatečná na vydání hlášení o nízkém stavu kapacity napájecí baterie po dobu nejméně 30 dní.

PRO VÝMĚNU STÁVAJÍCÍ BATERIE V POŽÁRNÍM HLÁSIČI ZA NOVOU JE MOŽNÉ
POUŽÍT POUZE NÁSLEDUJÍCÍ 9V BATERIE.

Alkalické baterie: ENERGIZER 522, DURACELL MN1604, MX1604,
GOLD PEAK 1604A, PANASONIC 6AM6, 6AM-6,
6AM-6PI, 6AM6X UND 6LR61 (GA)

Lithiové baterie: ULTRALIFE U9VL-J

Spuštěný poplašný signál: Pokud hlásič zaznamená přítomnost spalin, spustí pulzující poplašný signál s hlasitostí minimálně 85 db, červená LED kontrolka bliká rychle.
Rychlé blikání LED kontrolky a dočasně spuštěný poplašný signál bude trvat, dokud se vzduch nepročistí.

V případě požáru bude vydávat hlásič poplašný signál tak dlouho dokud jej neutišíte nebo nedojde k vybití baterií (nejméně však po dobu 4 minut).

Pro další dotazy nás neváhejte kontaktovat.


   
OdpověďCitace
Sdílet: