Nebezpečné detektory oxidu uhelnatého?

Nebezpečné detektory oxidu uhelnatého?

Nebezpečné detektory oxidu uhelnatého?

UJISTĚTE SE, ŽE DETEKTOR OXIDU UHELNATÉHO, KTERÝ SI PRÁVĚ CHYSTÁTE POŘÍDIT, PRO VÁS NEPŘEDSTAVUJE HROZBU

Produkty nabízené zahraničními weby nejsou homologovány pro prodej v ČR a SR. V oblasti maloobchodu a na online internetových aukcích jsou nabízeny detektory a produkty Kidde, které jsou navrženy pouze pro severoamerický trh. Tyto detektory a hlásiče jsou vyrobeny v souladu s normou US2034 a nemají označení CE a proto nemohou být prodávány v Evropské unii. Na tyto produkty se nevztahuje platná záruka v rámci Evropské unie a nelze tedy porovnávat ani jejich provedení ani cenovou relaci.

nebezpecne detektory

Výhradním dovozcem a distributorem produktů Kidde Safety Ltd. pro Českou a Slovenskou republiku je společnost SAFE HOME europe s.r.o. a pouze zboží zakoupené v jeho obchodní síti může být považováno jako nákup v oficiální distribuci.

U jakéhokoliv produktu zakoupeného mimo oficiální distribuční síť (převážně se týká zahraničních internetových obchodů a aukcí) nelze uplatňovat jakýkoliv nárok na záruční opravy či servis.

Detektory oxidu uhelnatého značky Kidde pro evropský trh jsou vyráběny v souladu s evropskými normami EN50291-1:2010; EN50291-2:2010 (norma pro Elektrická zařízení k detekci oxidu uhelnatého v obytných budovách).

CEBSIShodnost s touto normou byla potvrzena nezávislou, výzkumnou laboratoří British Standard Institute (BSI), číslo zprávy KM98848 a označena CE certifikátem shody.

Rádi Vám poskytneme odborné poradenství v případě, že Vám některá z firem nabízí produkt a Vy máte pochybnosti o jeho kvalitě či pochybujete nad tím, zda splňuje patřičné náležitosti nebo zda pochází s oficiální distribuce.

Kontaktovat nás můžete na naši zákaznické lince (+420) 581 222 262 v pracovních dnech od Po. do Pá. a v době od 8:00 do 17:00 hodin nebo nám napsat na info@kidde.eu.